Kdo jsme?

Jsme Black M Design

 

Našim posláním je vytvářet produkty s osobním dotekem. Věc, kterou dokážete něco říct, protože do toho musíte dát kus sebe, zapřemýšlet, jak daný produkt personifikovat. Z části se i Vy podílíte na každém produktu a je jen na Vás, komu uděláte radost, jak bude Váš dárek vypadat a jakými slovy své blízké potěšíte. 

 

Společně vytvoříme originální produkt!

 

 

Jak to začalo?

Jako vystudovaní ekonomové jsme měli v hlavně spíše teorii firemní a státní ekonomiky, než praktické postupy, jak pracovat s přírodními materiály. Můžeme vlastně říci, že jsme se vše naučili za pochodu. Od začátku roku 2017 pro Vás v naší dílně vytváříme personifikované produkty. Začátky nebyly lehké a stále se učíme – je to nekončící proces. Začínali jsme výrobou jednoduchých produktů, jako jsou klíčenky pro psy, postupně se však zdokonalujeme a vyvíjíme nové produkty i postupy, kombinujeme různé materiály a snažíme se našim zákazníkům vždy vyjít vstříc. Jsme otevření novým nápadům a s radostí je realizujeme. 

 

Kdo jsme?

Jsme dva mladí nadšenci, kteří se rozhodli vytvářet něco jedinečného. Práce je zároveň našim koníčkem, do našich produktů se snažíme dát vždy něco ze sebe. Oba dva se rádi podílíme na všech činnostech, od vytváření návrhů, komunikaci se zákazníky, až po samotnou výrobu jednotlivých produktů. Ondra má však nejraději  vyvíjení a výrobu nových produktů, David je zase expert na detail a kvalitu, když každou jednotlivou desku před samotnou výrobou několikrát prohlédne, případně zkontroluje, zda je zásilka pro zákazníka dostatečně precizně zabalena. Společně nám jde vždy však o jedno, a to je spokojenost Vás, našich zákazníků. 

 

Díky že jste se rozhodli nás navštívit. 

Ondra a David

 

Zpět do obchodu